HABER AKIŞI

“Son derece kararlı ve heyecanlıyız”

 Tarih: 22-05-2018 14:30:00
Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Yalova 1. sıra milletvekili adayı Ahmet Büyükgümüş, Yalova 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'nda partililere seslendi.

Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Büyükgümüş, önlerinde iki konu olduğunu belirterek, "Birincisi Yalova'dan Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği çıkarmak. Artık yüzde 60, 70, 80, 90 bunun sonu yok. Buradaki azim, kararlılık Armutlu'dan Altınova'ya bütün Yalova'yı kuşatmalı ve 24 Haziran akşamı birileri bir sürprizle karşılaşmalı. Nedir o sürpriz? Onlar şimdi şey zannediyor. Yalovalı bir Cumhurbaşkanı adayı, Yalova'da böyle bir patlama olacak. Ne olacak Yalova'da? Yalova kimin ismini çıkaracak o sandıktan?" diye konuştu.

Maç skoru gibi seçim sonucuna yönelik tahminler yapıldığını ifade eden Büyükgümüş, AK Parti olarak Yalova'da en yüksek oyu alacaklarını dile getirdi. Büyükgümüş, şöyle devam etti:

"Son derece kararlı, heyecanlıyız. Bu azmi artırarak Yalova meydanından bütün ilçelerimize götürerek büyük bir zaferin 24 Haziran gecesi taşıyıcısı olacağız, inşallah. Bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Burada bir araya geldik. Bu bir Bismillah'tır, bu bir Fatiha'dır. Bugünden başlayarak 24 Haziran gecesine kadar durmadan, yılmadan çalışacağız. Hakikaten Cumhurbaşkanımıza, partimize yakışır sonucu hep birlikte elde edeceğiz." 

Yabancı siyaset bilimci ve araştırmacılarını kendilerine "AK Parti'nin farkı ne? Neden AK Parti her seçim oylarını artırıyor? Neden Recep Tayyip Erdoğan yıkılmayan bir lider oluyor?" diye sorduğunu anlatan Büyükgümüş, "Uzun uzun analize gerek yok. Bizim başarımızı özetleyen bir kelime var; 'Vefa'." ifadelerini kullandı. 

Büyükgümüş, diğer siyasi partilerde adaylık konusunda karışıklık yaşanabileceğini, AK Parti'de ise böyle bir durumun olmayacağını vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Bizim başarımızın temelinde kardeşlik vardır. Milletimizin mayasındaki iman vardır. Son derece kritik bir dönemin eşiğindeyiz. Bu seçim sadece Türkiye için değil, bütün bölgemiz için son derece kıymetli bir öneme haiz. Görüyorsunuz değil mi oynanan oyunları? Dolar üzerinden yapılan manipülasyonu görüyorsunuz değil mi? Bunun bir amacı var. Tayyip Erdoğan diz çöksün, Türk milleti diz çöksün ve istedikleri oyunları yapsınlar. Bu oyunlara ne diyor Yalova? Liderinin diz çökmesine ülkesinin kaybetmesine Yalovalı izin verecek mi?"

Daha sonra, AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Yalova 1. sıra milletvekili adayı Ahmet Büyükgümüş ile 2. sıra adayı Meliha Akyol ve 3. sıra adayı Hasan Özçelik'i partililere tanıttı. 

Programa, AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel de katıldı. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER AKPARTİ HABERLERİ
  AKPARTİ HABERLERİ
“Bu millet sandıkta en güzel cevabı verecektir” “Bu millet sandıkta en güzel cevabı verecektir” Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Elazığ'da düzenlenen programda partililerl..
“Küfürbazdan cumhurbaşkanı olmaz” “Küfürbazdan cumhurbaşkanı olmaz” Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Ege Bölgesi Kütahyalılar Federasyonunun Gürçe..
“Türkiye’yi kalkınma yolunda dünyanın 17’nci ekonomisi haline getirdik” “Türkiye’yi kalkınma yolunda dünyanın 17’nci ekonomisi haline getirdik” Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, Polatlı Cumhuriyet Heykel Meydan..
“Yıkmaktan, engellemekten başka hiçbir hayır söz ağızlarından çıkmayanlara bu ülke emanet edilmez” “Yıkmaktan, engellemekten başka hiçbir hayır söz ağızlarından çıkmayanlara bu ülke emanet edilmez” Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, Lale Meydanı'nda düzenlenen miti..
  SİYASET HABERLERİ
Şuayip Birinci şehir hastanelerini anlattı Şuayip Birinci şehir hastanelerini anlattı Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Şuayip Birinci, şehir hastanelerinin nasıl ..
Yurtdışı oyları tasnif ediliyor Yurtdışı oyları tasnif ediliyor Pazar günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanı ve 27'nci Dönem Milletvekili genel s..
Özhaseki: Temel ağabeyi dinledikçe içim sızlıyor Özhaseki: Temel ağabeyi dinledikçe içim sızlıyor Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, ''Temel ağabeyi dinledikçe içim sızl..
Çelik: 24 Haziran Türkiye için bir milattır Çelik: 24 Haziran Türkiye için bir milattır AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, 24 Haziran seçimlerine az bi..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
Yukarı