HABER AKIŞI

Bir bağıştan daha fazlası! Hepsini Erdoğan gönderdi

 Tarih: 28-05-2018 08:10:00
İstanbul’da kâğıt toplayarak geçinen ve 6 kardeşiyle yatalak annesine bakan Erhan Han: Hep Erdoğan gibi bir lider bekledik. Onun evde bakım aylığını çıkarması sayesinde artık annemin hiçbirimize ihtiyacı yok

Erhan Han İstanbul-Gaziosmanpaşa'da kâğıt toplayarak geçimini sağlıyor. 43 yaşında ve 2 çocuk babası. Hayatta sahip olduğu en kıymetli varlıklardan biri ise 14 yıldır yatağa mahkûm yaşayan annesi. 6 kardeş yıllarca; her ay 100'er lira vererek annelerinin bakımını sağladılar. Ama o parayı bile denkleştiremedikleri günler oldu. Sonra bir gün bir yiğit çıktı ve evde bakım aylığını çıkardı. O yiğit, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'dı. Erhan Han, 2015 cumhurbaşkanlığı seçiminde Erdoğan'ın seçim kampanyasına 223 lira bağışlamış. 24 Haziran için de Erdoğan'ın kampanyasına tüm birikimi olan bin 800 lirayı verdi. 14 yıldır yatalak annesine bakan Han, "6 erkek kardeşin yıllarca yapamadığını, Tayyip Erdoğan tek başına yaptı. Evde bakım aylığını çıkardı. Artık annemin hiçbirimize ihtiyacı yok" dedi. İşte Han'ın anlattıkları:

 "Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın her zaman yanında olduğumuzu göstermek için bağışladım. Bizim başka bir ülkemiz yok. Gezi olayları olsun, 15 Temmuz darbe girişimi olsun bunlar hep bizi yok etmek içindi. Herkes gözlerini açıp oyunu ona göre kullansın. Mesele Erdoğan meselesi değil, mesele Türkiye'dir.

 Ben yaptığım bağış için biriktirdiğim parayı da Türkiye için biriktirdim. Çünkü bizim için en büyük yatırım Türkiye'dir. Biz yıllardır ülkemizi Erdoğan gibi dürüst ve düzgün bir şekilde yönetecek lider arıyorduk. Bunu da Reis'te gördük daha da asla bırakmayız.

BENİM OYUMLA HAİNLERINKI BİR Mİ?

 Eskiden 'Dağdaki çobanın oyuyla benim oyum bir mi' diyerek milleti aşağılıyorlardı. Ben de bugün bir kâğıt toplayıcısı vatandaş olarak benim oyum hainlerle, teröristlerle, Batı'yla iş tutanlarla bir değildir diyorum.

 Şu anki adayların hiçbiri Cumhurbaşkanımız'ın dengi değil. Kaldı ki Türkiye'yi yönetecekler. Allah korusun bu iktidar giderse dev yatırımların tamamı heba olur.
 Eskiden CHP'ye oy veren çoğu arkadaşımız CHP'nin teröristlerle olan ilişkisini görerek Cumhur İttifakı'na oy verecek. CHP'nin dış güçlerle olan bağlantıları, hendek olaylarındaki ve darbe girişimindeki duruşu arkadaşlarımızın fikirlerini tamamen değiştirdi.
 

6 KARDEŞIN YAPAMADIĞINI O YAPTI

Erdoğan belediye seçimlerine girdiğinde annem 'Oyunuzu ona verin' demişti. Şimdi ise trafik kazası yüzünden 14 yıldır yatalak olarak tedavi alıyor. Biz 6 kardeşiz. Her ay işi iyi olan diğer kardeşin adına da 100'er lira verir, annemizin masraflarını karşılardık. Allah Cumhurbaşkanımızdan razı olsun evde bakım aylığını çıkardı artık annemin hiçbirimize ihtiyacı yok. 6 erkek kardeşin yapamadığını reisimiz Tayyip Erdoğan tek başına yaptı."

'SOSYAL MEDYAYA DEĞIL SOKAĞA BAKIN'

"Ben iyi bir sosyal medya kullanıcısıyım. Erdoğan'ı yenemeyeceklerini bildiklerini için oy, oran, anket gibi paylaşımlar yapıyorlar. Onun arkasında kâğıt toplayıcısı Erhan var, taksiciler var, tüpçüler var, fırıncılar var, halk var halk. Sosyal medyadan algı yapmasınlar sokağa inip millete baksınlar. Erdoğan garibanların babasıdır."

'HEPSINE BOYUNUN ÖLÇÜSÜNÜ VERIR'

"Bugün Türkiyemize dolar ve ekonomiyle saldırıyorlar. Ancak şunu bilmiyorlar, bizim dolarla dövizle işimiz yok. Dolar isterseniz 5 lira değil 5 bin lira olsun biz yine ölümüne Erdoğan'ı destekleyeceğiz. Bu halkı özgüvenli hale getiren Erdoğan'ın kendisidir. İster ekonomiyle ister terörle saldırsınlar, Cumhurbaşkanımız hepsine boyunun ölçüsünü verip gönderecektir. Biz sözümüzden dönmeyiz, Allah bize ömür verdiği sürece Reisimizi menfaatsiz bir şekilde destekleyeceğiz."

2023 LİRAYLA 2023 VİZYONUNA VURGU

"Mesele Türkiye meselesi" diyen Erhan Han, 2023 vizyonuna ithafen yaptığı bağışların toplamını 2023 liraya denk getirmiş. Han'ın kampanyaya bağış dekontu ​

  Kaynak: haber7.com
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  AKPARTİ HABERLERİ
“Bu millet sandıkta en güzel cevabı verecektir” “Bu millet sandıkta en güzel cevabı verecektir” Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Elazığ'da düzenlenen programda partililerl..
“Küfürbazdan cumhurbaşkanı olmaz” “Küfürbazdan cumhurbaşkanı olmaz” Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Ege Bölgesi Kütahyalılar Federasyonunun Gürçe..
“Türkiye’yi kalkınma yolunda dünyanın 17’nci ekonomisi haline getirdik” “Türkiye’yi kalkınma yolunda dünyanın 17’nci ekonomisi haline getirdik” Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, Polatlı Cumhuriyet Heykel Meydan..
“Yıkmaktan, engellemekten başka hiçbir hayır söz ağızlarından çıkmayanlara bu ülke emanet edilmez” “Yıkmaktan, engellemekten başka hiçbir hayır söz ağızlarından çıkmayanlara bu ülke emanet edilmez” Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, Lale Meydanı'nda düzenlenen miti..
  SİYASET HABERLERİ
Şuayip Birinci şehir hastanelerini anlattı Şuayip Birinci şehir hastanelerini anlattı Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Şuayip Birinci, şehir hastanelerinin nasıl ..
Yurtdışı oyları tasnif ediliyor Yurtdışı oyları tasnif ediliyor Pazar günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanı ve 27'nci Dönem Milletvekili genel s..
Özhaseki: Temel ağabeyi dinledikçe içim sızlıyor Özhaseki: Temel ağabeyi dinledikçe içim sızlıyor Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, ''Temel ağabeyi dinledikçe içim sızl..
Çelik: 24 Haziran Türkiye için bir milattır Çelik: 24 Haziran Türkiye için bir milattır AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, 24 Haziran seçimlerine az bi..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
Yukarı