HABER AKIŞI

Fazilet Hanım ve Kızları 49.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüm...

 Tarih: 27-05-2018 13:10:00
Fazilet Hanım ve Kızları 48.bölümü Star TV'de yayınlandı. Fazilet Hanım ve Kızları son bölümde; Sinan abisini ihanet ettiği için linç edip saygınlığını ve şirketini de elinden alırken kardeşi Selin ise, Ece'nin dünyaya getirdiği çocuğunu elinden aldı. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları 49.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26 Mayıs Cumartesi 2018 tarihinde Star TV ekranlarında Fazilet Hanım ve Kızları 48.bölümü yayınlandı. Fazilet Hanım ve Kızları 48.son bölümde; Yağız'ın, kardeşi Sinan'a ihanet ettiği skandalıyla gündem çalkalandı. Sinan, çevirdiği dümenlerle abisi Yağız'ı hakaretlerle linç ederek onu kardeşine ihanet eden, sırtından bıçaklayan bir adama çevirdi. Öte yandan kin, öfke ve nefreti bir an olsun eksilmeyen Sinan, bunlarla da yetinmeyerek abisinin saygınlığını ve şirketini de elinden alabilmek için girişimde bulundu. Abisini yönetim kurulu kararıyla şirketten kovmak üzere ant içen Sinan, onun tüm ticari hayatını bitirecek anlaşmayı Hazan'ı tehdit ederek imzalamasını istedi. Diğer tarafta Yağız ise sevdiği kadın Hazan'ın gururu ve kardeşi Sinan'ın sağlığı için tüm yükü göğüslendi, cesaret ve dürüstlük örneği göstererek yanlışlarına sahip çıktı. Yağız'ın her şeyin ortasında tek başına kaldığı ve güçlüklerle yapayalnız mücadele ettiği için Hazan eli kolu bağlanmış bir vaziyette derin bir üzüntü içerisindedir. Fazilet ise tüm bu olanlara kendisinin sebep olduğunu düşünüp kızı Hazan'ı kurtarabilmek adına harekete geçti. Fazilet'in eline CD geçerek Yağız ve Hazan'ı kurtaracak belgeye ulaşması sonrasında bunu Yağız'a teslim etti. Selin tarafından hain plan gerçekleştirilerek, karnı burnunda olan ve doğumu yaklaşan Ece kaçırıldı. Zorlu ve riskli bir doğum sürecinden geçerek bebeğini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalan Ece ise işlerin ters gittiğini görmesinin ardından bu işte Selin'in parmağı olduğunu, kendisine ve bebeğine zarar vermek istediğini anladı. Çocuğunu dünyaya bin bir güçlükle getirebilen Ece'nin çocuğu yine Selin tarafından kaçırıldı. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm akabinde, Fazilet Hanım ve Kızları 49.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 49.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

 

 

Yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği, senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda ise Gökçen Usta’nın oturduğu Fazilet Hanım ve Kızları 49.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fakat yayınlandığı takdirde haberimizin detayındaki yerini alacaktır.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 49.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Baş rollerini Nazan Kesal, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Mahir Günşıray, Alp Navruz, Afra Saraçoğlu, Tolga Güleç, Hazal Türesan ve Ecem Baltı gibi isimlerin üstlendiği Fazilet Hanım ve Kızları 49.bölümüyle 2 Haziran Cumartesi Cumartesi günü saat 20:00'da Star TV ekranlarında yayınlanacak.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 48.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sinan’ın acımasız planı Yağız için sarsıcı bir sınava dönüşürken, Yağız’ı korumak için doğru zamanda doğru hamleyi yapmak zorunda olan Hazan’ın sınavı daha ağır olur.

Yağız tüm fırtınayı tek başına göğüslemeye kararlıyken Hazan onu yalnız bırakmamak için elinden geleni yapar. Diğer yanda, Kudret Fazilet’in peşindeyken Gökhan’ın dikkati ise artık Kudret’in üzerindedir. Selin’in bitmek bilmeyen nefreti Ece için kabusa dönüşürken, Fazilet kızlarına verdiği zararla artık yüzleşmek zorundadır. Fazilet’in hatalarıyla yüzleşmesi, Yağız’ı hiç beklemediği bir gerçekle yüz yüze bırakır.

  Kaynak: haber7.com
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER MEDYA HABERLERİ
  AKPARTİ HABERLERİ
“Bu millet sandıkta en güzel cevabı verecektir” “Bu millet sandıkta en güzel cevabı verecektir” Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Elazığ'da düzenlenen programda partililerl..
“Küfürbazdan cumhurbaşkanı olmaz” “Küfürbazdan cumhurbaşkanı olmaz” Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Ege Bölgesi Kütahyalılar Federasyonunun Gürçe..
“Türkiye’yi kalkınma yolunda dünyanın 17’nci ekonomisi haline getirdik” “Türkiye’yi kalkınma yolunda dünyanın 17’nci ekonomisi haline getirdik” Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, Polatlı Cumhuriyet Heykel Meydan..
“Yıkmaktan, engellemekten başka hiçbir hayır söz ağızlarından çıkmayanlara bu ülke emanet edilmez” “Yıkmaktan, engellemekten başka hiçbir hayır söz ağızlarından çıkmayanlara bu ülke emanet edilmez” Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, Lale Meydanı'nda düzenlenen miti..
  SİYASET HABERLERİ
Şuayip Birinci şehir hastanelerini anlattı Şuayip Birinci şehir hastanelerini anlattı Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Şuayip Birinci, şehir hastanelerinin nasıl ..
Yurtdışı oyları tasnif ediliyor Yurtdışı oyları tasnif ediliyor Pazar günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanı ve 27'nci Dönem Milletvekili genel s..
Özhaseki: Temel ağabeyi dinledikçe içim sızlıyor Özhaseki: Temel ağabeyi dinledikçe içim sızlıyor Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, ''Temel ağabeyi dinledikçe içim sızl..
Çelik: 24 Haziran Türkiye için bir milattır Çelik: 24 Haziran Türkiye için bir milattır AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, 24 Haziran seçimlerine az bi..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
Yukarı