HABER AKIŞI

Şenel Yediyıldız’a görkemli karşılama

 Tarih: 27-05-2018 17:10:00  -   Güncelleme: 28-05-2018 08:07:00
AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Şenel Yediyıldız, Ordu’da büyük bir konvoy eşliğinde karşılandı.

İstanbul’dan karayolu ile dün akşam saatlerinde hareket eden AK Parti Ordu Milletvekili 1. Sıra Adayı Opr. Dr. Yediyıldız, yaklaşık 300 araçtan oluşan konvoy ile karayolu ile Ordu’ya geldi. Yediyıldız, Ordu girişinde vatandaşlar ve partililer tarafından kurban kesilerek karşılandı. 

Karşılamanın ardından, Ünye’deki Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışına katılmak üzere konvoy eşliğinde yola çıkan Yediyıldız, Ünye girişinde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, 19 ilçe başkanı ve diğer vekil adayları tarafından karşılandı.

HEDEF 6'DA 6

 

Ünye SKM açılışında konuşan Yediyıldız, Ordu’nun dertlerini ve sıkıntılarını yakından takip ettiğine dikkat çekti. Ordu’da, hedefin 6’da 6 olduğuna dikkat çeken Yediyıldız, ''Bismillah dedik, Akçay’dan yola çıktık ve Ünye’ye geldik. Ben, her ne kadar dışarıdan gelmiş birisi gibi görünüyorum ama Ordu’yu iyi bilen birisiyim, Ünye’yi de iyi bilen birisiyim. Dertlerimizi ve sıkıntılarımızı çok çok iyi bilen birisiyim. Yolunuzu, organizenizi, suyunuzu çok iyi bilen birisiyim. Onun için bütün dertlerinizi hep beraber çözeceğiz. Bu Akçay’dan Ünye’ye giriş tablosu bizi o sorunların hepsini çözmeye mecbur etmiştir. İnşallah o sorunları hep beraber çözeceğiz, Ünye daha güçlü, daha güzel, daha kaliteli bir şehir haline gelecek'' dedi. 

''24 HAZİRAN'DA SANDIKLARI PATLATALIM''

Şenel Yediyıldız, konuşmasını şöyle tamamladı:

''Bu güçlü tabloyu 24 Haziran’da sandıktan çıkartırsak, emin olun yapmayacağımız bir şey yoktur. Onun için 24 Haziran’da sandıkları tekrardan patlatalım. Madem ki biz Ordu’da artarak ilerliyoruz, bu 24 Haziran’da da arttıralım. İnşallah hep beraber gezelim tozalım ama Ordumuzun bütün meselelerini halledelim. Gezmedik kapı, tutulmadık el bırakmayacağız. Her tutulan el kalbe giden bir yoldur. İnşallah o elleri tutacağız ve sandıkları patlatacağız.''  

AK PARTİ'DEN GÖVDE GÖSTERİSİ 

Konuşmaların ardından, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, AK Parti Ordu milletvekili adaylarının da katılımıyla Ünye Seçim Koordinasyon Merkezinin açılış töreni gerçekleşti.  

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve AK Parti Ordu Milletvekili 1. Sıra Adayı Opr. Dr. Yediyıldız şehir merkezinde kolkola yürüdü.

  Kaynak: haber7.com
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  AKPARTİ HABERLERİ
“Bu millet sandıkta en güzel cevabı verecektir” “Bu millet sandıkta en güzel cevabı verecektir” Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Elazığ'da düzenlenen programda partililerl..
“Küfürbazdan cumhurbaşkanı olmaz” “Küfürbazdan cumhurbaşkanı olmaz” Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Ege Bölgesi Kütahyalılar Federasyonunun Gürçe..
“Türkiye’yi kalkınma yolunda dünyanın 17’nci ekonomisi haline getirdik” “Türkiye’yi kalkınma yolunda dünyanın 17’nci ekonomisi haline getirdik” Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, Polatlı Cumhuriyet Heykel Meydan..
“Yıkmaktan, engellemekten başka hiçbir hayır söz ağızlarından çıkmayanlara bu ülke emanet edilmez” “Yıkmaktan, engellemekten başka hiçbir hayır söz ağızlarından çıkmayanlara bu ülke emanet edilmez” Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, Lale Meydanı'nda düzenlenen miti..
  SİYASET HABERLERİ
Şuayip Birinci şehir hastanelerini anlattı Şuayip Birinci şehir hastanelerini anlattı Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Şuayip Birinci, şehir hastanelerinin nasıl ..
Yurtdışı oyları tasnif ediliyor Yurtdışı oyları tasnif ediliyor Pazar günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanı ve 27'nci Dönem Milletvekili genel s..
Özhaseki: Temel ağabeyi dinledikçe içim sızlıyor Özhaseki: Temel ağabeyi dinledikçe içim sızlıyor Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, ''Temel ağabeyi dinledikçe içim sızl..
Çelik: 24 Haziran Türkiye için bir milattır Çelik: 24 Haziran Türkiye için bir milattır AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, 24 Haziran seçimlerine az bi..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
Yukarı