Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Parçalı Bulutlu

HİSSELİ İHANET KUMPANYASI

13.02.2019
A+
A-

Siyasi açmazlar içinde, ihanet denizinin dibinde, tarihi tuzakların sinsiliğinde yurdumuzu alçaklara uğratmak isteyen HİSSELİ İHANET KUMPANYASItarihi düşmanlarımız ile tarihin en büyük işbirliğini yapmaya hazırlanıyor.

HİSSELİ İHANET KUMPANYASI

Siyasi açmazlar içinde, ihanet denizinin dibinde, tarihi tuzakların sinsiliğinde yurdumuzu alçaklara uğratmak isteyen HİSSELİ İHANET KUMPANYASItarihi düşmanlarımız ile tarihin en büyük işbirliğini yapmaya hazırlanıyor.

Gazi Mustafa Kemal’in kurduğu partide Kemalizm yerinde yeller esiyor ve artık KILICDARİZM hüküm sürüyor  Ana İhanet Diktatörlüğünde.

Sömürü siyaseti ile rant ekonomisinin çıldırtan satılmışlığında kendisini batıla teslim edip ülkemizi batıya esir etme konusunda gereken tüm adımları atan ana muhalefet, “ Türkiye’nin dünyanın süper gücü olması için değil, dünyanın süper güçlerinin Türkiye’ye hakim olması için “ çalışıyor İblisi bir gayretle.

Bir ana muhalefet partisinin en mühim görevi üretmektir. Proje üretmek, olumlu ve yapıcı eleştiri üretmek… Oysa ülkemizde durum tam tersine işler. Maalesef ülkemizde ana muhalefet tüketmek üzerine çalışır. Hizmetleri tüketmek, ilerlemeyi durdurmak, birlik ve beraberliği bozmak, toplumsal bütünleşmeyi sabote etmek, mikro milliyetçilik ve mezhepçilik yaparak toplumu kılcallarına kadar karşı karşıya getirmek ve tabiki tüm unsurlarıyla Milli ve Yerli kazanımları batıya peşkeş çekmek…

Demokrasi, toplumun uzlaşı ve milli mutabakat vasıtasıdır. Demokrasinin bu vasfına rağmen, ülkemizde ana muhalefet, terör unsurlarını demokrasi içine mevzileyerek,Siyasi Kandil kampları oluşturma gayretindedir. Elmayı yiyen kurtlar misali demokrasiyi sarmaya çalışan terör hücrelerine destek verici açıklamalar yapan ana muhalefet, elmaya nüfuz etmiş elma kurdunu elmaya tercih edecek kadar aslına ve davasına düşman ve yabancı hale gelmiştir.

Demokrasi düşmanı olan darbeciler ile iç ve dış tehdit uzantılarını öven veya zaman zaman göreve çağıran açıklamalarıyla militan sözcülüğünün yanındadarbeci savunuculuğunu da üstlenen Ana Muhalefet,tankların önüne yatarız deyip, Darbecilerin önüne yatmaktan ileri gidemez.

Siyaset içinde milli ve yerli politikalarla ülke demokrasisine hizmet edip ulusal çıkarlar etrafında büyüyen Türkiye hedefi yerine, ülkemizi zayıflatmak, devletimizi sarsmak, milletimizi bölmek ve varoluş gayeleri olan yurdumuzu alçaklara uğratmak adına her tür fenalığı yapan ana muhalefet maalesef, gaflet, dalalet ve hatta hıyanet görüntüsü vermekten uzağa gidememektedir.

Türkiye düşmanlar ve düşmanlıklar ile uğraşırken döviz kuşatması ve faiz şantajına içeriden destek olan tüm çevrelerin sözcülüğünü yapan ana muhalefet, işe çarşı pazarı karıştırmakla başladı.

Çarşı Pazar fiyatlarını elinde tutan çok uluslu batılı şirketlerin Türkiye uzantılarıyla, gizli hücreler ve karanlık odalarda anlaşan döviz ve faiz lobisi, haksız zamlarla hem vatandaşı perişan etmek hem de hükümeti zora sokmak niyetiyle EKONOMİK TRUVA planını yine ana muhalefetin ŞAK ŞAK EHLİ ile uygulamaya koydu.

Gerileyen döviz kurlarına rağmen AZGIN RANT SPEKÜLATÖRLERİ, vahşi kazançları için gramajdan dahi çaldılar. Milletin ve memleketin istikrarını sabote eden RANT KÖLELERİ 80 ve öncesinin batmış ve bitmiş Türkiye hayalini kurmaya devam ediyorlar.

Milletimiz oynanan oyunu ve sinsi düşmanlarımızı bir bir görmüştür. Ülkemizde yaşayıp, ülkemize düşmanlık besleyenlerle, onların destekçisi tüm unsurlar, 1940’lı yılların CHP’si gibi batıya boyun eğmiş ve teslim olmuş bir hükümetin iktidarda olmasını istiyorlar.

Sayısız defalar seçim kaybetmiş olmasına rağmen görevi bir başkasına teslim etme erdemi yerine PATLICAN ve HIYAR fiyatlarından medet uman Ana Muhalefet, tarihi hezimete doğru giderken, aklı evvel Zer Zavat İnönü zihniyetiyle zulümden medet uma dursun, Milli İrade 31 Mart’ta Demokrasi kasasındaki çürük elmaları ve elma kurtlarını ayıklamak için gün sayıyor….

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
29 Nisan 2019
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.